Spa LaQua
Un balneari d'aigües termals a les plantes superiors de l'edifici LaQua, a Tokyo Dome City, a Bunkyō, obert el 2003. La seva aigua ambrada prové d'una font natural a uns 1.700 metres sota el solar i omple banys interiors i un bany a l'aire lliure, al costat d'un bany d'aigua carbonatada, saunes finlandeses, sales de descans, salons de tractaments i restaurants.
Informació útil
- Horari
- dl.–dg. 11:00–09:00
- Preu
- Entrades amb extres des de $26.25
Horari comprovat el 16 d’octubre del 2026 · font: laqua.jp
Entrades per a Spa LaQua
Totes les entrades que aquest lloc ven a través dels nostres socis, amb el que inclou cadascuna.
Entrada al spa LaQua i bitllet de metro de Tòquio (24 hores)
3.8 ★ 6
Venuda per
Des de $26.25
- Tiquet d'admissió al Spa LaQua entre setmana
- Tarifa de lloguer de roba a LaQua i joc de tovalloles (1 tovallola de bany i 1 tovallola facial)
- Bitllet de metro de Tòquio (24 hores)
- Taquilles
Els preus s’actualitzen regularment — el preu final i la disponibilitat es confirmen al web del soci de reserves.
Quan anar-hi
Horari d’avuiTota la setmanaAmagar la setmana
Preguntes freqüents
L’entrada a Spa LaQua és gratuïta?
No. No es ven cap entrada simple en línia; les entrades amb extres costen des de $26.25.
Quin horari té Spa LaQua?
Horari: dl.–dg. 11:00–09:00.
On es poden comprar entrades per a Spa LaQua?
Les entrades amb extres es venen en línia a través de Tiqets, des de $26.25.
