Přejít na obsah
vizgu
The Old Royal Naval College's twin domed blocks seen across the Thames from the north bank.
Oficiální web

Bill Bertram · CC BY-SA 3.0 · Zdroj

Old Royal Naval College

Old Royal Naval College je skupina budov u řeky v Greenwichi, kterou navrhl Christopher Wren a která byla postavena v letech 1696–1712 jako Královská nemocnice pro námořníky. V letech 1873–1998 v ní sídlila Královská námořní kolej. Návštěvníci uvidí Malovaný sál vyzdobený Jamesem Thornhillem, kapli a areál Námořního Greenwiche.

Dobré vědět

Otevírací doba
Po–Ne 10:00–17:00
Cena
Od $23.72

Otevírací doba ověřena 6. října 2026 · zdroj ornc.org

Vstupenky – Old Royal Naval College

Všechny vstupenky, které toto místo prodává přes naše partnery, včetně toho, co která zahrnuje.

Vstupenka

4.6 ★ 186

ProdáváViator

Od $23.72

  • Vstupenka
  • Malovaný sál (Painted Hall)
  • Audioprůvodce
Zobrazit vstupenku

Ceny pravidelně aktualizujeme – konečnou cenu a dostupnost potvrdí web rezervačního partnera.

Vstup máte i s

Městské karty, které zahrnují toto místo. Prodávají se na celý výlet, ne na jednu návštěvu.

Go City London Explorer Pass

Prodejci: 2

ProdáváTiqetsViator

35+ atrakcí

Od $85.94 (2 attractions)

Zobrazit podrobnosti

Ceny pravidelně aktualizujeme – konečnou cenu a dostupnost potvrdí web rezervačního partnera.

Kdy vyrazit

Dnešní otevírací doba
Celý týdenSkrýt týden
Po10:00–17:00
Út10:00–17:00
St10:00–17:00
Čt10:00–17:00
Pá10:00–17:00
So10:00–17:00
Ne10:00–17:00

V okolí

Časté dotazy

Je Old Royal Naval College zdarma?

Ne. Vstupenky stojí od $23.72.

Kdy má Old Royal Naval College otevřeno?

Otevírací doba: Po–Ne 10:00–17:00.

Old Royal Naval College: kde koupit vstupenky?

Vstupenky online od $23.72 prodávají: Viator.

Je Old Royal Naval College součástí městské karty?

Ano. Vstup je v ceně: Go City London Explorer Pass.

Cookies na Vizgu

Vizgu používá nezbytné technologie, aby web fungoval. S vaším svolením používáme také volitelné technologie, které si pamatují funkce a měří přesměrování na prodejce vstupenek v rámci affiliate programů. Obecné analytické ani reklamní sledovací nástroje v současnosti nepoužíváme. Můžete vše přijmout, odmítnout nebo zvolit kategorie a svou volbu kdykoli změnit v Nastavení cookies v zápatí.

Zvolit nastavení
NezbytnéVždy aktivní

Jsou potřeba pro zabezpečení, uložení souhlasu, přihlášení a služby, o které výslovně požádáte. Tyto technologie v nastavení vypnout nelze.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat v Nastavení cookies v zápatí.