Navy Pier
Navy Pier to molo długości około kilometra na jeziorze Michigan, otwarte w 1916 roku jako miejskie molo Chicago i przemianowane w 1927 roku na cześć weteranów marynarki wojennej z I wojny światowej. Mieści sklepy, restauracje, teatr, muzeum dziecięce i przystanie statków. Otwarty w 2016 roku diabelski młyn Centennial Wheel z zamkniętymi gondolami wznosi się na prawie 60 metrów.
Warto wiedzieć
- Godziny otwarcia
- pon.–czw. 11:00–20:00pt.–sob. 11:00–22:00niedz. 11:00–20:00
- Cena
- Wstęp wolny
Godziny sprawdzone 15 października 2026 · źródło: navypier.org
Bilety – Navy Pier
Wszystkie bilety, które ten obiekt sprzedaje przez naszych partnerów, wraz z tym, co każdy obejmuje.
Bilet na diabelski młyn Centennial Wheel
2 sprzedawców · 4.2 ★ 95
Sprzedawca
Od $24.20
- 1 przejażdżka na Centennial Wheel na Navy Pier
- Letnie pokazy fajerwerków na Navy Pier w każdą środę i sobotę wieczorem od Memorial Day do Labor Day
Ceny są regularnie aktualizowane — ostateczną cenę i dostępność potwierdza strona partnera rezerwacyjnego.
Kiedy iść
Dzisiejsze godzinyCały tydzieńUkryj tydzień
W pobliżu
Najczęściej zadawane pytania
Czy wstęp do miejsca Navy Pier jest bezpłatny?
Tak. Wstęp do miejsca Navy Pier jest bezpłatny.
Jakie są godziny otwarcia: Navy Pier?
Godziny otwarcia: pon.–czw. 11:00–20:00 · pt.–sob. 11:00–22:00 · niedz. 11:00–20:00.
Gdzie kupić bilety: Navy Pier?
Bilety sprzedaje online Tiqets i Viator, od $24.20.
Wstęp wolny
