Przejdź do treści
vizgu

San Diego

14 atrakcji z biletami — zobacz, co jest teraz otwarte, i porównaj ceny.

Zaplanuj dzień – San Diego →

Bilety – San Diego

Najpierw główne atrakcje, z najtańszym sprzedawcą

San Diego

Petco Park

z dodatkami od $42.50

Karty i wycieczki

Go City San Diego All-Inclusive Pass

SprzedawcaTiqets

40+ atrakcji

Od $99 (1 day)

Zobacz szczegóły

Go City San Diego Explorer Pass

SprzedawcaTiqets

Od $124 (2 attractions)

Zobacz szczegóły

San Diego CityPASS

SprzedawcaTiqets

Od $169 (SeaWorld + 3 attractions)

Zobacz szczegóły

Ceny są regularnie aktualizowane — ostateczną cenę i dostępność potwierdza strona partnera rezerwacyjnego.

O mieście San Diego

San Diego leży nad zatoką przy granicy z Meksykiem, z Balboa Park, San Diego Zoo, USS Midway Museum i plażami La Jolla. Balboa Park skupia San Diego Zoo i muzea, takie jak San Diego Museum of Art i Museum of Us, wokół placów w stylu hiszpańskim. USS Midway i statki Maritime Museum of San Diego cumują przy nabrzeżu w centrum. Old Town zachowało domy z cegły adobe z pierwszych lat miasta, Cabrillo National Monument spogląda na zatokę z Point Loma, a SeaWorld San Diego leży nad Mission Bay. La Jolla Cove znajduje się na północ od centrum. Trzy dni wystarczą na główne atrakcje.

San Diego na mapie

Wszystkie miejsca na jednej mapie, z godzinami otwarcia, jeśli je mamy.

Otwórz mapę

Więcej miast w Stanach Zjednoczonych

Wszystkie miejsca – San Diego

22 miejsc według rodzaju

Popularne – San Diego

Otwórz mapę

Pliki cookie w Vizgu

Vizgu używa niezbędnych technologii, aby strona działała. Za Twoją zgodą używamy też technologii opcjonalnych, które zapamiętują funkcje i mierzą przekierowania do sprzedawców biletów w ramach programów partnerskich. Obecnie nie używamy ogólnych narzędzi analitycznych ani reklamowych narzędzi śledzących. Możesz zaakceptować, odrzucić lub wybrać kategorie, a swój wybór zmienić w każdej chwili w Ustawieniach plików cookie w stopce.

Polityka plików cookiePolityka prywatności
Wybierz ustawienia
NiezbędneZawsze aktywne

Wymagane do zapewnienia bezpieczeństwa, zapamiętania wyborów dotyczących zgody, logowania oraz usług, o które wyraźnie prosisz. Tych technologii nie można wyłączyć w narzędziu ustawień.

Możesz w każdej chwili wycofać zgodę w Ustawieniach plików cookie w stopce.