Anar al contingut
vizgu
The exterior facade of Fotografiska Berlin on Oranienburger Straße in daylight
Web oficial

Shaysd · CC BY-SA 4.0 · Font

Fotografiska Berlin

Una seu de la xarxa sueca de museus de fotografia Fotografiska, fundada a Estocolm el 2010. El museu de Berlín va obrir el setembre del 2023 a l'antic edifici del Kunsthaus Tacheles, a l'Oranienburger Straße de Mitte, i presenta exposicions temporals de fotografia contemporània, amb cafeteria, restaurant i bar al terrat.

Informació útil

Horari
dl.–dg. 10:00–23:00
Preu
Entrades amb extres des de $16.85

Horari comprovat el 4 d’octubre del 2026 · font: berlin.fotografiska.com

Entrades per a Fotografiska Berlin

Totes les entrades que aquest lloc ven a través dels nostres socis, amb el que inclou cadascuna.

Disponibles ara

Preu més baix

Accés a totes les exposicions i espais

4.4 ★ 32

Venuda perTiqets

No inclou: visita guiada

Des de $16.85

Veure l’entrada

Visita guiada

Venuda perTiqets

Des de $21.34

Veure l’entrada

Els preus s’actualitzen regularment — el preu final i la disponibilitat es confirmen al web del soci de reserves.

Quan anar-hi

Horari d’avui
Tota la setmanaAmagar la setmana
dl.10:00–23:00
dt.10:00–23:00
dc.10:00–23:00
dj.10:00–23:00
dv.10:00–23:00
ds.10:00–23:00
dg.10:00–23:00

A prop

Preguntes freqüents

L’entrada a Fotografiska Berlin és gratuïta?

No. No es ven cap entrada simple en línia; les entrades amb extres costen des de $16.85.

Quin horari té Fotografiska Berlin?

Horari: dl.–dg. 10:00–23:00.

On es poden comprar entrades per a Fotografiska Berlin?

Les entrades amb extres es venen en línia a través de Tiqets, des de $16.85.

Galetes a Vizgu

Vizgu utilitza tecnologies necessàries perquè el lloc web funcioni. Amb el seu permís, també utilitzem tecnologies opcionals per recordar funcions i mesurar les derivacions a venedors d’entrades afiliats. Actualment no utilitzem cap eina d’analítica general ni rastrejadors publicitaris. Pot acceptar, rebutjar o triar categories, i canviar la seva elecció en qualsevol moment a Preferències de galetes, al peu de pàgina.

Política de galetesPolítica de privadesa
Triar la configuració
NecessàriesSempre actives

Imprescindibles per a la seguretat, les opcions de consentiment, l’autenticació i els serveis que vostè sol·licita explícitament. Aquestes tecnologies no es poden desactivar a l’eina de preferències.

Pot retirar el seu consentiment en qualsevol moment a Preferències de galetes, al peu de pàgina.